O NAS

Firma NorweskieDomy jest zwieńczeniem wielu lat pracy i zdobytego doświadczenia przy budowie energooszczędnych domów szkieletowych. Nie bez przyczyny zawarliśmy w nazwie powiązanie ze Skandynawią – to właśnie w Norwegii przez ponad 20 lat pracowaliśmy w firmach budowlanych , a ostatecznie jako przedsiębiorca i podwykonawca. Współpracując z najlepszymi firmami – takimi jak Tremax czy RoBygg – poznaliśmy dogłębnie technologię budowy skandynawskich domów, przyczynę ich trwałości i bezawaryjności. Również dzięki Instytucie SINTEF jednej z największych niezależnych organizacji badawczych w Europie , która reguluje dobór materiałów i technologii, domy budowane w Norwegii, często w bardzo trudnych warunkach klimatycznych pozostają niezmienne i przez długi czas służą swoim właścicielom.

Po 20 latach pracy w Norwegii, zafascynowani skandynawskim budownictwem postanowiliśmy osiąść w Polsce, wprowadzić u nas tamtejsze rozwiązania dostosowując je do polskich warunków. Budowa każdego domu od zawsze jest dla nas odrębnym, ważnym projektem. Używamy sprzętu renomowanych i sprawdzonych marek oraz wysokiej jakości materiałów, nawet jeżeli z braku dostępności w Polsce, musimy sprowadzać je ze Skandynawii. Ściany wentylowane, dyfuzyjnie otwarte, ciepłe płyty fundamentowe, poprawny montaż okien, nazywany u nas „ciepłym”, zasyp celulozy to elementy zdrowego, energooszczędnego budownictwa szkieletowego, które były sprawdzone w dużo surowszym klimacie i są z powodzeniem wykorzystywane przez nas w Polsce. Każde nowe rozwiązanie omawiamy w gronie najlepszych ekspertów, uczymy inwestorów, projektantów i innych wykonawców jak prawidłowo zbudować energooszczędny dom w technologii szkieletowej.

o nas Norweskie Domy


Ogromne znaczenie ma dla nas duże zaufanie klientów i coraz szersze grono zadowolonych inwestorów. Mamy nadzieję, że do nich dołączysz.

zespół NorweskieDomy